බංග්ලාදේශ සිනමා උළෙලේ ආරම්භක දිනය

0
127
doob full movie bangladesh movie baiscope cinema

doob full movie bangladesh movie baiscope cinema

බංග්ලාදේශ මහකොමසාරිස් කාර්යාලය ශ්‍රී ලංකා ජාතික චිත්‍රපට සංස්ථාව සමග එක්ව සංවිධාන කෙරෙන බංග්ලාදේශ සිනමා උළෙලක් මාර්තු 23 වැනිදා ආරම්භ වනවා. උළෙලේ සමාරම්භක සිනමාපටය ලෙස Doob බංග්ලාදේශ සිනමා උළෙලේ ප්‍රදර්ශනය කෙරෙනවා. Mostofa Sarwar Farooki විසින් තිර රචනා කොට අධ්‍යක්ෂණය කළ මේ චිත්‍රපටයේ Irfan Khan ප්‍රධාන චරිතය නිරුපනය කරනවා. Nusrat Imrose Tisha, Rokeya Prachy, Pam Mittra මෙහි අනිකුත් චරිත නිරුපනය කරනවා. ධාවන කාලය විනාඩි 105ක් වන මේ චිත්‍රපටය ජාත්‍යන්තර සම්මාන කිහිපයක් දිනා ගැනීමටත් එවන් සිනමා උළෙල වල ප්‍රදර්ශනය කිරීමටත් සුදුසුකම් ලබා තිබුනා. මාර්තු 23 වැනි සිකුරාදා සවස 5.30ට මෙම චිත්‍රපටය තරංගනී ශාලාවේදී තිරගත කෙරෙනවා.

තවත් සිනෙමා තොරතුරු සදහා

Tags –>Tamil Cinema news in Sinhala, Hindi Cinema news in Sinhala, Hollywood Cinema news in Sinhala, Old Sinhala Cinema news, Tv Series News, Top 10 Songs, Top 10 Sinhala Movies, Direct link, utorrent link, baiscope sin sub,sinhala cinema gossip,sinhala cinema news,sinhala cinema gossip,sinhala cinema song,songs,baiscope

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here