පුබුදුගේ වෙඩින් එක ගැන ශනුද්‍රිගෙන් හෝඩුවාවක්…

0
242
shanudrie priyasad pubudu chathuranga gossip cinema news

shanudrie priyasad pubudu chathuranga gossip cinema news

පුබුදුගේ ඉතාම සුන්දර පෙම්වතිය ගැන රටක්ම කතා කළ නිසා පුබුදුගේ වෙඩින් එක දිහාත් රටම බලාගෙනනෙ ඉන්නෙ. මාෂි තමයි මේ සුරූපී පෙම්වතිය. දැන් විවාහයට අවශ්‍ය කළමනා සූදානම් වන බවත් අපිට ආරංචියි.
පහුගිය දවසක ශනුද්‍රි ප්‍රියසාද් මේ වෙඩින් එක ගැන පුංචි හෝඩුවාවක් දීලා තිබුණා. ඒ තමන්ගේ ඉන්ස්ටර්ග්‍රෑම් ගිණුම හරහා ඡායාරූපයක් පළ කරමින්. ශනුද්‍රි කියලා තිබුණ විදියට පුබුදුලගේ වෙඩින් එකේ දෙවැනි මනාලියක් විදියට ශනුද්‍රිත් හැඩගැන් වෙනවා.
මාශියි ශනුද්‍රියි සාරංගගේ සර්ප්‍රයිස් බර්ත්ඩේ පාටි එකට ගිහින් ඉන්න වෙලාවක ගත්ත පින්තූරයක් එක්ක තමයි ශනූ මේ හෝඩුවාව දෙන්නෙ. පුබුදු මනාලයෙක් වෙන දවසට ශනූ දෙවැනි මනාලියක් වෙන ලස්සන බලන්න අපිත් ආසයි. ඒ නිසා මේ මංගල්‍යය ඉක්මනටම අපිට දැක බලාගන්න ලැබෙනවා නම් තමයි හොඳ. ඒ තරමට දැන් පුබුදුගෙයි මාෂිගෙයි විවාහය සම්බන්ධයෙන් රසික රසිකාවියන් උනන්දුයි.

පුබුදුගේ වෙඩින් එක ගැන ශනුද්‍රිගෙන් හෝඩුවාවක්...

තවත් සිනෙමා තොරතුරු සදහා

Tags –>Tamil Cinema news in Sinhala, Hindi Cinema news in Sinhala, Hollywood Cinema news in Sinhala, Old Sinhala Cinema news, Tv Series News, Top 10 Songs, Top 10 Sinhala Movies, Direct link, utorrent link, baiscope sin sub,sinhala cinema gossip,sinhala cinema news,sinhala cinema gossip,sinhala cinema song,songs,baiscope

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here