ශෂී පෙම්වතා සමග එකතු වෙලා පැතුම් රුක්ෂාන්ගෙන් ලොකු මුදලක් වංචා කරලා

0
537
oba himi nathi lowaka ravin rasanjana new song

oba himi nathi lowaka ravin rasanjana new song

අපි මේ කියන්න යන්නේ මෑතකදී එලියට ආපු වීඩියෝ එකක් ගැනයි. මේ සිද්දිය තමයි ශෂී තමන්ගේ පෙම්වතා එක්ක එකතුවී ජනප්‍රිය නළු පැතුම් රුක්ෂාන් ගෙන් ලොකු මුදලක් වංචා කරගත්තු බව පේනවා මේ වීඩියෝ එක බැලුවහම.

ශෂී ඇන්ජලිනා කියන්නේ ඔයාල හැමෝම දන්න දක්ෂ රූමත් නිලියක් මෙයාව ගොඩක් අය අදුනන්නේ නොදැක ඉන්න බැ වීඩියෝ එකෙන් තමයි එකෙන් පස්සේ ගොඩක් වීඩියෝ වල ඇය හුගක් ජනප්‍රිය වුණා. වීඩියෝ එක හොදයි නම් ශෙයා පාරකුත් දාන්න…

ඒ වීඩියෝ එක පහල ලින්ක් එකෙන්.

 

තවත් සිනෙමා තොරතුරු සදහා

Tags –>Tamil Cinema news in Sinhala, Hindi Cinema news in Sinhala, Hollywood Cinema news in Sinhala, Old Sinhala Cinema news, Tv Series News, Top 10 Songs, Top 10 Sinhala Movies, Direct link, utorrent link, baiscope sin sub,sinhala cinema gossip,sinhala cinema news,sinhala cinema gossip,sinhala cinema song,songs,baiscope

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here