අමිතාබ් සහ රිශි කපුර් එකම සිනමාපටයකින් යළිත්

0
295
amitabh bachchan

amitabh bachchan rishi kapoor movie upcoming movie

සුපිරි ඉන්දීය රංගන ශිල්පින් යුගලක් වන අමිතාබ් බච්චන් සහ රිශි කපූර් එකම සිනමාපටයකින් යළිත් බොලිවුඩ් සිනමාවට පිවිසෙනවා. ඒ 102 not out චිත්‍රපටය සමගින්. දශක ගණනාවක් පුරා බොලිවුඩ් සිනමාවේ දැවැන්ත චරිත ලෙස වැජඹෙන මේ නළුවන් යුගල වසර ගණනාවකට පසු එක්ව රංගනයේ දීම විශේෂත්වයක්. 102 not out නමින්ම නිෂ්පාදනය වුනු ගුජරාටි චිත්‍රපටයක් පදනම් කරගෙන මේ චිත්‍රපටයත් නිර්මාණය වී තිබෙනවා. Saumya Joshi රචනා කළ සිනමාපටය Umesh Shukla විසින් අධ්‍යක්ෂණය කොට තිබෙනවා. අමිතාබ් බච්චන් මේ චිත්‍රපටයේ වයස අවුරුදු 102ක මහලු පුද්ගලයකුගේ චරිතයක් නිරුපණය කරනවා. රිශි කපුර් මේ සිනමාපටයේ අමිතාබ්ගේ පුත්‍රයා ලෙස වයස 75ක පමණ පුද්ගලයකුගේ චරිතයක් නිරුපණය කරනවා. දෙසැම්බර් 01 වැනිදා සිට 102 not out සිනමාපටය ඉන්දියාවේ ප්‍රදර්ශනය වීමට නියමිත බව පැවසෙනවා. ප්‍රේක්ෂකයන් අතර මහත් ජනප්‍රියත්වයක් ලබා ගැනීමට 102 not out සිනමාපටයට හැකිවෙතියි විචාරකයින් අනාවැකි පල කරනවා.

තවත් සිනෙමා තොරතුරු සදහා

Tags –>Tamil Cinema news in Sinhala, Hindi Cinema news in Sinhala, Hollywood Cinema news in Sinhala, Old Sinhala Cinema news, Tv Series News, Top 10 Songs, Top 10 Sinhala Movies, Direct link, utorrent link, baiscope sin sub,sinhala cinema gossip,sinhala cinema news,sinhala cinema gossip,sinhala cinema song,songs,baiscope

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here