‘පූජා’ චරිතයේ කුඩා අවධිය නිරූපණය කළ මල්විකා රාජ්

0
253
pooja

2001 වසරේ තිරගත වූ ‘කබි කුෂි කබ් ගම්’ චිත්‍රපටය නැරඹු සිනමා ලෝලීන්ට එහි කරිනා කපූර් රඟපෑ ‘පූජා’  Pooja චරිතයේ කුඩා අවධිය නිරූපණය කළ මල්විකා රාජ් (Malvika Raj) මේ වනවිට ඉන්දියාවේ ජනප්‍රිය නිරූපිකාවක් බවට පත්ව සිටින බව වාර්තා වෙයි.

ඉදිරියේදී එම්රාන් හෂිම් සමගින් ‘කැප්ටන් නවාබ්’ චිත්‍රපටය හරහා බොලිවුඩ් සිනමාවට එක්වීමට සූදානමින් සිටින 23 වැනි වියෙහි පසුවන ඇය මේ දිනවල එහි රූපගත කිරීම් කටයුතු සඳහා එක්ව සිටින බව සඳහන් වේ.

Image result for malvika raaj instagram

Image result for malvika raaj instagram

 

තවත් සිනෙමා තොරතුරු දැනගැනීමට

 

 

Tags —->
Sri lankan cinema news, Sinhala Cinema news Sinhala Subtitle, Tamil Cinema news in Sinhala, Hindi Cinema news in Sinhala, Hollywood Cinema news in Sinhala, Old Sinhala Cinema news, Tv Series News, Top 10 Songs Top 10 Sinhala Movies

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here