වරුන්ගේ ප්‍රේමය ගැන හෙළි කරයි

0
195
varun

වරුන්දාවන්  (Varun dhawan)  බොලිවූඩ් පුරයේ සිටින කඩවසම්ම නළුවෙක්ය.ඔහු සිනමාව පැමිණියේ student of the year   චිත්‍රපටයෙනි ඔහු එම චිත්‍රපටයේ ප්‍රදාන චරිතයකට රංගනය ඉදිරිපත් කළහ. එම චිත්‍රපටයේම ප්‍රධාන නිලියට රගපෑ ආලියා බාත් සමග ප්‍රේම සම්බන්දයක් ඇතැයි කියා කට කතා පැතිරුණත් ඒ ගැන මාධ්‍යට කිසිම දෙයක් කියලා තිබුනේ නැහැ.

 

මේ ලගදි වරුන් විසින් නටාෂා දදාල් සමග තිබෙන ප්‍රේම සම්බන්දය මාධ්‍යට හෙළි කළා.

 

“මට දැන් පෙම් වතියක් ඉන්නවා මම හංගන්නේ නැහැ ,ඔහු කියා සිටියේ මට අන්තිමට ගැලපෙනම සහකාරිය සොයාගත්තා මම ඒ ගැන කතා කරන්න කැමති නැත්තේ මාධ්‍ය විසින් වැරදි කටකතා පතුරවන නිසයි.ඇය සිනමාවට සිනමාවට සම්බන්ද කෙනෙක් නෙවයි.ඒ නිසා මම ඇයව මාධ්‍යයෙන් ඇත් කරලා තියන්න උත්සහ කරනවා යනුවෙන් ඔහු අදහස් දැක්වුහ”

 

 

තවත් සිනෙමා තොරතුරු දැනගැනීමට

 

Tags —->
Sri lankan cinema news, Sinhala Cinema news Sinhala Subtitle, Tamil Cinema news in Sinhala, Hindi Cinema news in Sinhala, Hollywood Cinema news in Sinhala, Old Sinhala Cinema news, Tv Series News, Top 10 Songs Top 10 Sinhala Movies

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here