ආලියා බාත් සහ සිද්ධාර්ත් ගේ ප්‍රේමය බිදෙයිද?

1
345
Aliya batt

“Gentleman” චිත්‍රපටය අගෝස්තු 25 වෙනිදා තිරගත වුනා. එහි ප්‍රධාන චරිත නිරූපනය කරන්නේ සිද්ධාර්ත් මලහෝත්‍රා (Sidharth Malhotra) හා ජැක්ලීන් ෆර්නෑන්ඩස්     (Jacqueline Fernandez) විසිනි.පසුගිය දවස් වල “Gentleman” චිත්‍රපටයේ ප්‍රචාරණ කටයුතු සදහා මේ දෙදෙනා සහබාගි වෙලා තිබෙනවා.

සිද්ධාර්ත් ගේ පෙම්වතිය වන ආලියා (Aliya Batt) ජැක්ලින් සහ සිද්ධාර්ත් සම්බන්දයක් ඇතැයි කියා සැක කර ඇත.ඒ නිසා සිද්ධාර්ත් ගේ ආලියා ගේ ආදර සම්බන්දය අවුල් ජාලාවක් වෙලා කියලයි මාධ්‍ය වාරතා කරන්නේ.

 

තවත් සිනෙමා තොරතුරු දැනගැනීමට

Tags —->
Sri lankan cinema news, Sinhala Cinema news Sinhala Subtitle, Tamil Cinema news in Sinhala, Hindi Cinema news in Sinhala, Hollywood Cinema news in Sinhala, Old Sinhala Cinema news, Tv Series News, Top 10 Songs Top 10 Sinhala Movies

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here