විවේගම් අගෝස්තු 24 දින තිරගත කිරිමට කටයුතු යොදා ඇත.

0
794
Vivegam Tamil Movie 2017

ශිවාගේ (Siva) අධ්‍යක්ෂණයෙන් අජිත් කුමාර් (Ajith Kumar), කාජල් අගර්වල් (Kajal Aggarwal) විවේක් ඔබ්රායි (Vivek Oberoi) අක්ෂරා හාසන් (Akshara Haasan) යන අයගේ රංගනයෙන් නිර්මාණය වූ විවේගම් දමිළ චිත්‍රපටිය 2017  (Vivegam Tamil Movie 2017) අගෝස්තු මස 10 වන දින තිරගත වීමට නියමිතව තිබුණ ද පසුව එහි දිනය අගෝස්තු 24 වන දින දක්වා කල් දමන ලදි.

මෙම චිත්‍රපටියෙහි ( Vivegam ) සංගීත අධ්‍යක්ෂකවරයා ලෙස අනීරුද් රවිචන්ද්‍රන් කටයුතු කරන අතරම මෙහි සංස්කරණ කටයුතු භාරව තියෙන්නේ රූබන් හටයි, මොස්තර නිර්මාණය භාරව තිබෙන්නේ අනුවර්දන් ( Anu Vardhan ) ඔහු මීට ප්‍රථම අජිත්ගේ චිත්‍රපටි වන බිල්ලා (2007), ඒගන් (2008), ආරම්භම් (2013) වේදාලම් (2015) යන චිත්‍රපටිවලට මෝස්තර නිර්මාණය කර තිබෙන්නෙත් අනුවර්දන් ය. මෙහි සටන් අධ්‍යක්ෂකවරයා ලෙස කටයුතු කරන්නේ Kaloyan Vodenicharov ය.

 

Vikram Vedha Sinhala Subtitle වික්‍රම් වේදා දමිළ චිත්‍රපටිය හා සිංහල උපසිරැසි
විවේගම් තිරගත වීමට පෙර කෝටි 100ක ආදායමක් පසුකරයි ද..?

තවත් සිනමා තොරතුරු දැනගැනීමට

Tags —->
Sri lankan cinema news, Sinhala Cinema news Sinhala Subtitle, Tamil Cinema news in Sinhala, Hindi Cinema news in Sinhala, Hollywood Cinema news in Sinhala, Old Sinhala Cinema news, Tv Series News, Top 10 Songs Top 10 Sinhala Movies

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here